Dr/Fatma
11-10-2008, 12:01 AM
بصراحة قرأت خبر استفزنى جدا :o
وهو ((355 مليون جنيه ميزانية التغذية المدرسية هذا العام ))
المفروض أن الوجبة تكون للمدرسين والطلاب يالاه ما علينا :blush:
المهم كنت عايزه احكى لكم حكايتى مع الوجبة المدرسية:(
أنا عارفة طبعا أن الوجبة لم تكن توزع على كل المدارس
بس بصراحة عندنا فى المدرسة مكناش بنشوف الوجبة المدرسية غير أيام الانتخابات بتاعة الدايرة!!:stickjo4:
سيبك بقى من الصورة بتاعة الوجبة اللى موجودة فى الصفحة الرئيسية بتاعة المنتدى وخليك معايا:d
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42139000/jpg/_42139500_bikini1.jpg
وكانت الوجبة أصلا حتة جبنة مثلثات وعلبة مربى (كانت حلوة لحد كده:()
ورغيف عيش حالته تصعب على الكافر!!:(
واما بقى الصراحة كانو بيغذونا جامد أوى أيام انفولونزا الطيور وكانوا بيجيبوا لنا بيض !!
ده كان فى تانية ثانوى واحنا فى اولى مكنش بيتصرف لينا وجبة وكانوا بيصرفوا لتانية و تالتة :slap1qk6:
فكرت فى الموضوع ده ومكنتش عارفة ليه يمكن كان على سبيل العدالة الاجتماعية!!!:abdoog8:
اما بقى فى تالتة اعدادى كانو بيجيبوا لنا بسكوت وكان نصفه بايظ !! :confused:
وكنت قرأت قبل كده فى جرنان ان كل طالب له وجبة ب5 جنيه كل يوم
فتفتكر الوجبة دى تعمل 150 قرش؟؟:bosyht9:
(مع مراعاة السعر بتاع البيض أيام الأنفولونزا:d)
نورا:romarioxp6:
وهو ((355 مليون جنيه ميزانية التغذية المدرسية هذا العام ))
المفروض أن الوجبة تكون للمدرسين والطلاب يالاه ما علينا :blush:
المهم كنت عايزه احكى لكم حكايتى مع الوجبة المدرسية:(
أنا عارفة طبعا أن الوجبة لم تكن توزع على كل المدارس
بس بصراحة عندنا فى المدرسة مكناش بنشوف الوجبة المدرسية غير أيام الانتخابات بتاعة الدايرة!!:stickjo4:
سيبك بقى من الصورة بتاعة الوجبة اللى موجودة فى الصفحة الرئيسية بتاعة المنتدى وخليك معايا:d
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42139000/jpg/_42139500_bikini1.jpg
وكانت الوجبة أصلا حتة جبنة مثلثات وعلبة مربى (كانت حلوة لحد كده:()
ورغيف عيش حالته تصعب على الكافر!!:(
واما بقى الصراحة كانو بيغذونا جامد أوى أيام انفولونزا الطيور وكانوا بيجيبوا لنا بيض !!
ده كان فى تانية ثانوى واحنا فى اولى مكنش بيتصرف لينا وجبة وكانوا بيصرفوا لتانية و تالتة :slap1qk6:
فكرت فى الموضوع ده ومكنتش عارفة ليه يمكن كان على سبيل العدالة الاجتماعية!!!:abdoog8:
اما بقى فى تالتة اعدادى كانو بيجيبوا لنا بسكوت وكان نصفه بايظ !! :confused:
وكنت قرأت قبل كده فى جرنان ان كل طالب له وجبة ب5 جنيه كل يوم
فتفتكر الوجبة دى تعمل 150 قرش؟؟:bosyht9:
(مع مراعاة السعر بتاع البيض أيام الأنفولونزا:d)
نورا:romarioxp6: