اقتباس:
المشاركة الأصلية كتبت بواسطة السويفى
لكن كدا 6 مواد فى 170 =1020 فى الترم واحد بما يعادل فى الاربع سنين ما يزيد عن 8160
|
إحنا قلنا أن المصاريف حوالى 2000 جنيه فى السنة وقد تزيد قليلاً
يعنى 8000 فى الأربع سنوات
وأنت حسبتها طلعت 8160
يعنى كما قلنا تقريباً وخد بالك ممكن تزيد عن كدة كمان