شوف ياسيدي انت جيت في جمل
أهلك صرفوا عليك كام علشان تصير معلم
لو كانوا اشتروا لك 4 كلاب دكر و3 نتايه نقول الأربع ثمنهم 2000 جنيه ( سعر الواحد 500 جنيه ) وهو زغلول
كان الـ 3 نتايه يعملو 6 بطن في السنه ( 50 زغلول ) تحجز 5 زغاليل لك للتربية وتبيع 45 زغلول ثمن الزغلول 500 جنيه يكون الثمن
22500 قول هتصرف عليهم في السنه 7500 يبقى الباقي كام ياعم الحاج 15000 جنيه في السنه أي بمعدل 1250 جنيه شهريا راتب
معلم أول أ مضى في الخدمه 25 سنه وكمان عندك كلاب الكل يهابك ويخاف منك
المهم الكلاب أوفى من وزارتك ومن رضا ابوسريع ولايوجد معك دفتر تحضير ولايجي موجه يقولك التحضير بالطول ولا بالعرض تخلي
الكلاب تاكله عارف هتقول الناس عليك أبو كلبه أحسن مايبقى ليس لدينا كرامه
|